Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
По категориям По популярности

Это надо знать!
Звернення до Президента України
Раздел: Культура > Музей
Регион: Закарпатская область
Организация: Регіональний музей етнографії сіл пониззя ріки Теребля   Тячівський район смт Буштино вул.Головна 110

Звернення до Президента. Ну не хоче Тячівська влада виконувати закони!!!
Подробности
Шановний Віктор Андрійович! Громадська організація "Регіональний музей етнографії сіл пониззя ріки Теребля" в селищі Буштино що на Закарпатті, розміщений в орендованому приміщенні 1 поверху аварійного будинку. Колекція музею налічує більш як 3000 експонатів – одяг, ткані і вишиті вироби, предмети побуту, якими користувалися селяни в кінці ХІХ – на початку ХХ століття. З 2005 року у нас іде війна з головою селища п.Сабадош І.Ю. та начальником відділу комунального майна району (Габорець Г.В.) за право викупу . Ми зібрали всі документи, що передбачені законом, зробили незалежну експертну оцінку, зібрали необхідну для викупу суму, але до сьогодні ми не можемо отримати свідоцтва. За період з 2006 по 2008 рік ми зверталися з позовами до суду ( 9 судових процесів) і всі рішення були на нашу користь, але посадові особи Тячівського району і селищний голова їх ігнорують. Звернення до прокуратури району і області ні до чого не привели. Звертались до керівництва району і з Академії наук України, і з міністерства культури, і депутати Верховної ради – влада все ігнорує.. Ну не хоче Тячівська влада виконувати закони!!! У нас залишилась єдина надія на Вас, Віктор Андрійович. Допоможіть нам зберегти спадок наших предків. З повагою директор музею Наталія Топеха
У нас є свій сайт – www.tozak.org.ua, на якому детально описані всі наші митарства і досягнення.

Написать комментарий
На данный момент комментарии отсутствуют
Написать комментарий
Ваша оценка:
Запросить другое изображение
Правила раздела:
Уважаемые посетители постеры и комментаторы! Рубрика «Свобода слова» является площадкой для свободного обмена опытом и мнениями по темам актуальным и полезным для общества.

Поскольку мы предоставляем каждому человеку возможность свободно и анонимно высказаться, убедительно просим вас в обсуждениях воздержаться от публикации заведомо ложной информации, оскорблений, переходов на личности (для этого существуют книги жалоб и предложений) и от нецензурной лексики (для этого есть заборы незавершенных строительств и другие бесплатные площадки).

Предупреждаем, что посты будут удалены, а нарушители, в конечном итоге, могут понести ответственность согласно Законодательству.


Выбрать регион


Чёрный список Лучшие


О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования