Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
По категориям По популярности

Это надо знать!
Взяли нових людей які купили собі посади
Раздел: Связь > Почта
Регион: Тернопольская область
Организация: "Укрпошта"  

Багато працівників звільнили, заставили написати під тиском заяву за власним бажанням.
Подробности
Хочу висловити "ВЕЛИКУ ПОДЯКУ" керівництву "Укрпошта" у місті Тернополі зокрема Пінь М.М., та зав. відділом кадрів Юськів С.В. за те, що під час атестації 21.10.2009р. бугато працівників звільнили, заставили написати під тиском заяву за власним бажанням. Це відбулось не тому що скоротився штат, а тому що новому керівництву треба було взяти нових людей які купили собі посади.А люди які віддали цій роботі все своє життя, професіонали, опинилися біля розбитого корита. Скажіть, як можна так вчинити через власне збагачення переступити через людей? Пбажаю вам Пінь М.М., щоби вами не один раз за ваше життя витирали ноги так само як ви!!!


Написать комментарий
"Укрпошта" примушує співробітників брати зарплату марками та конвертами, через борги. | 2011.06.25, 22:30
Процитировать Процитировать
http://www.kirovograd.net/shortly/2011/6/23/ukrposhta_primushuye_spivrobitnikiv_brati_zarplatu_markami_ta_konvertami_cherez_borgi.htm

"Укрпошта" примушує співробітників брати зарплату марками та конвертами, через борги.

В редакцію сайту «весь Кіровоград» надійшли звернення від мешканців Кіровоградського та Новоархангельського районів. Люди повідомляють, що дирекція «Укрпошти» примушує місцевих поштарів брати заробітну плату марками або іншою продукцією, яку реалізовують поштарі серед населення.

Так, наприклад, за словами однієї з поштарок Кіровоградського району, вона вже пів року отримує заробітну плату за такою схемою. А тепер ситуація розгортається навіть по-іншому. Нині поштарів примушують писати заяви такого змісту: «Прошу вирахувати 250 грн. з моєї заробітної плати на придбання марок». При цьому, марки «Укрпошта» не надає. Якщо варіант з марками поштарів не влаштовує, їм пропонують написати іншу заяву: «Прошу надати мені безоплатну відпустку за сімейними обставинами на чотири дні». Але в ці дні, за вказівками «Укрпошти», вони насправді мають повноцінно працювати. Тобто, працювати безкоштовно. У разі відмови від таких схем, поштарі мають написати пояснювальну записку. А у водіїв і інкасаторів цього року просто без пояснювань вирахували по 250 гривень.

Як стало відомо сайту «весь Кіровоград» з власних джерел, минулого року ситуація була подібною, тільки тоді поштарів примушували брати на певну суму конверти, реалізовувати їх серед населення і лише потім, з виручених коштів, брати собі заробітну платню. При цьому дирекція «Укрпошти» пояснює своїм співробітникам ситуацію так: підприємство має борги і їх треба повертати.
 
Написать комментарий
Ваша оценка:
Запросить другое изображение
Правила раздела:
Уважаемые посетители постеры и комментаторы! Рубрика «Свобода слова» является площадкой для свободного обмена опытом и мнениями по темам актуальным и полезным для общества.

Поскольку мы предоставляем каждому человеку возможность свободно и анонимно высказаться, убедительно просим вас в обсуждениях воздержаться от публикации заведомо ложной информации, оскорблений, переходов на личности (для этого существуют книги жалоб и предложений) и от нецензурной лексики (для этого есть заборы незавершенных строительств и другие бесплатные площадки).

Предупреждаем, что посты будут удалены, а нарушители, в конечном итоге, могут понести ответственность согласно Законодательству.


Выбрать регион


Чёрный список Лучшие


О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования