Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
По категориям По популярности

Это надо знать!
Мілленніум це єдиний великий клуб популярного напрямку у Львові.
Раздел: Развлечения > Клуб
Регион: Львовская область
Организация: Клуб "Мілленніум"   м. Львів, Чорновола, 2

В Мілленніумі є вже своя і офіційна суботня культура, і неофіційна підліткова бомондна і навіть халявно-дівоча.
Подробности
Мілленніум це єдиний великий клуб популярного напрямку у Львові. Тут є вже своя і офіцфна суботня культура, і неофіційна підліткова бомондна і навіть халявно-дівоча. Тому ніякі вузько-профільовані заходи для приваблення клієнтів у клубі не діють. Наприклад: 1). Футбольна тема. По достовірним джерелам навіть чемпіонат світу та українська збірна не змогли привабити не те що достатню але й мінімальну аудиторію на один з найбільших екранів Львова. Тому у п'ятницю увечері звісно клуб працював у своєму стандартному режимі. 2). Діджеї по запрошенню. Як показує мій 4-тирічний досвід спостерігання різних діджейських вечірок у клубі, ні одна не змогла знайти достатньої підтримки у клієнтів. Запрошувались і місцеві, і республіканські і навіть закордонні митці пультів. Але аншлагу переважна більшість так і не набрала. Тут є різні причини, але основна полягає в тому, що всі три субкультури не хотіли вислуховувати чи то екзамен, чи панти чи просто навіть хороший виступ запрошених витівників. Тому що люди йдуть для того щоб побавитись, щоб бути впевненими у організації/виступу перевірених діджеїв. Практика запрошення гостей з часом вимерла, і зараз знаходиться у підвішоному стані. 3). Жанрові вечірки. Колись у клубі були вечірки двох типів. Молодіжно-ковбасна у будній та диско-бальзаківська у неділю. Вони були створені ще в час коли 30 грн це була серйозна сума, та у Мєліка була пацанячо-паханська слава. З цього часу багато змінилося, як і відносна вартість так і направленість клубу. Тепер всі три субкультури мають свої дні. Офіційна в суботу попаска-ковбаска-бухло-мєдляк. Бомонду по цимбалам, він збирається стихійно в будь-який день під будь яку музику. Та дівчатка-малятка звичайно у вівторок-середу ака халявні дні з надією на Брітні в ударє. Фактично для організаторів головне в суботу не переборщити, а на ранній тиждень кинути попсовика-витівника (затєйника) .

Написать комментарий
На данный момент комментарии отсутствуют
Написать комментарий
Ваша оценка:
Запросить другое изображение
Правила раздела:
Уважаемые посетители постеры и комментаторы! Рубрика «Свобода слова» является площадкой для свободного обмена опытом и мнениями по темам актуальным и полезным для общества.

Поскольку мы предоставляем каждому человеку возможность свободно и анонимно высказаться, убедительно просим вас в обсуждениях воздержаться от публикации заведомо ложной информации, оскорблений, переходов на личности (для этого существуют книги жалоб и предложений) и от нецензурной лексики (для этого есть заборы незавершенных строительств и другие бесплатные площадки).

Предупреждаем, что посты будут удалены, а нарушители, в конечном итоге, могут понести ответственность согласно Законодательству.


Выбрать регион


Чёрный список Лучшие


О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования