Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
По категориям По популярности

Это надо знать!
Відпочинок у клубі НЕОН
Раздел: Развлечения > Клуб
Регион: Львовская область
Организация: Клуб "НЕОН"   м. Львів

Не зважаючи на деякі недоліки НЕОН може стати елітним нічним клубом
Подробности
Був на відкритті... Враження: 1.звук - найкращий у Львові(на мою скромну думку) - чіткий, якісний, низи качають, хороша середина та верхи, сконцентрований максимально на танцмайданчику, що дає можливість спілкуватися абсолютно вільно поза його межами; 2.світло - хороше, насичене, сучасне та якісне; 3.вентиляція - тут взагалі просто немає слів - фактично вперше в своєму житті я відчув, що таке дійсно нормальна вентиляція, хоча до "Неона" побував у багатьох(якщо не всіх нічних клубах Львова) - танцюєш і абсолютно не потієш, є чим дихати (це просто супер); 4.вечірка - Компас і в Африці Компас, і тим все сказано. Що дещо псує відчутття та хороші враження про клуб, так це відсутність диванів з шкіри або шкірозамінника(хоча б одного), наявність великої кількості недорогих уніфікованих столів та крісел, що створює тісноту та оманливе враження "малого" приміщення(той же "Занзібар" однозначно менше по розмірам), деякі нюанси по дизайну та його відповідності і, можливо, занадто великий ажіотаж з приводу відкриття(можливо дехто очікував величезного комплексу аля "Мілленіум" чи "Мі100"wink. Але, як на мене, це саме ті недоліки, які можна справити якщо не миттєво, то з плином певного часу. Було би на порядок гірше, якщо б ці недоліки носили глобальний характер(наприклад якби була би відсутня вентиляція як у більшості клубів міста, коли заходиш в приміщення і дихати немає чим, танцювати не є реальним, бо після 15 хвилин танців весь спітнілий і почуваєшся явно дискомфортно). Як на мене при правильній політиці та внесенню певних змін в інтер'єр та оформлення клубу, "Неон" має всі шанси зайняти місце елітного нічного клубу в нашому місті і якщо Ми в цьому йому допоможемо своїми влучними підсказками та пропозиціями по вдосконаленню, то це станеться значно швидше, і Ми виграємо від того, оскільки отримаємо те чого давно хотіли - ексклюзивний клуб для відповідних людей з відповідною політикою, та шикарними комфортними умовами.

Написать комментарий
Юля | 2009.10.25, 12:21
Процитировать Процитировать
Класний клуб!!!
 
Написать комментарий
Ваша оценка:
Запросить другое изображение
Правила раздела:
Уважаемые посетители постеры и комментаторы! Рубрика «Свобода слова» является площадкой для свободного обмена опытом и мнениями по темам актуальным и полезным для общества.

Поскольку мы предоставляем каждому человеку возможность свободно и анонимно высказаться, убедительно просим вас в обсуждениях воздержаться от публикации заведомо ложной информации, оскорблений, переходов на личности (для этого существуют книги жалоб и предложений) и от нецензурной лексики (для этого есть заборы незавершенных строительств и другие бесплатные площадки).

Предупреждаем, что посты будут удалены, а нарушители, в конечном итоге, могут понести ответственность согласно Законодательству.


Выбрать регион


Чёрный список Лучшие


О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования