Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
По категориям По популярности

Это надо знать!
Таксі 074 ви найкращі!!!
Раздел: Транспорт > Такси
Регион: Полтавская область
Организация: Таксі 074  

Таксі 074 відрізняється гарним сервісом.
Подробности
Майже щовечора викликаємо таксі 074. В основному тому що недорого, бо машину ганяєм у обидва боки. Плюси: машина приїжджає раніше ніж кажуть оператори. Ніколи не доводилося чекати більше години (це якшо ми не поспішаємо). Найменший час очікування - 7 хвилин. Відносно недорого у порівнянні наприклад з 006 (уявляю, скільки це набігло б, якби ми їхали з Боженка до Красіна і назад ). Водії у більшості випадків чемні і не засипають за кермом - шо мене дуже лякає у пізню пору. Декілька разів їхала з дуже комунікабельним мужичком - було приємно просто поговорити з незнайомою людиною. І ще - найбільший для мене плюс - ДУЖЕ рідко їдемо у супроводі шансону!!! Є такі машини, де у хлопців пєцає Рамштайн і Лінкін парк )))) Ну або ж якісь сучасні хіти. За це "дякую" не відвалиться язик сказати. Мінуси: оператори не завжди передзвонюють - були випадки, що ми самі виходили і вже на місці розбиралися з водієм і оператором. Інколи трапляються хамовиті водії - з такими їхати не хочеться, але доводиться(( А ще останній раз у машині дуже сильно несло гасом. Буееееее..... Але все ж таки плюсів більше. Тому і надалі буду користуватися 074. Хочу подякувати їм за службу - вони особисто мене виручають майже щоденно

Написать комментарий
Dolley | 2011.07.30, 23:59
Процитировать Процитировать
I can't believe you're not playing with me--that was so helfupl.
 
Написать комментарий
Ваша оценка:
Запросить другое изображение
Правила раздела:
Уважаемые посетители постеры и комментаторы! Рубрика «Свобода слова» является площадкой для свободного обмена опытом и мнениями по темам актуальным и полезным для общества.

Поскольку мы предоставляем каждому человеку возможность свободно и анонимно высказаться, убедительно просим вас в обсуждениях воздержаться от публикации заведомо ложной информации, оскорблений, переходов на личности (для этого существуют книги жалоб и предложений) и от нецензурной лексики (для этого есть заборы незавершенных строительств и другие бесплатные площадки).

Предупреждаем, что посты будут удалены, а нарушители, в конечном итоге, могут понести ответственность согласно Законодательству.


Выбрать регион


Чёрный список Лучшие


О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования