Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
По категориям По популярности

Это надо знать!
В лікарні міста Глобине, працюють горе гінекологи
Раздел: Медицина > Больница
Регион: Полтавская область
Организация: Лікарня  

В лікарні міста Глобине, працюють 4 гінекологи
Подробности
В лікарні міста Глобине, працюють 4 гінекологи ,перша - хамка ,ще та!!! Ніякої поваги до пацієнта, завжди ненормативна лексика і т.д.; друга - таке відчуття, що я вже не жива, а на зауваження "БОЛЬНО" відповідь - терпи,т....ся можеш,і не кричиш; третя- до неї питань ніяких , навіть якщо з вами щось не так - мовчить ,і просто все пише в справу, і питати даремно; ну і нарешті четверта і сама головна - привітна жіночка, мовбито і немає зауважень ,але якщо ви хочете лікуватися то тримайте все під своїм контролем вона вас тримати в лікарні не буде особливо після того як візьме з вас 100 грн. в неділю якщо стаціонар, 50 грн - нормальний огляд, а якщо ще щось треба то платіть ЩЕ! І це не тільки вона це всі 4 гінекологи проводять нормальний огляд після гарної взятки, але якщо щось не так то відкриють на вас великого рота , і зовсім забудуть що брали з вас не малі гроші за лікування яке в результаті нічого не дасть - бо сама винувата!

Написать комментарий
ВОВКОДРАЙВЕР | 2012.03.10, 01:21
Процитировать Процитировать
Корупція є скрізь, але існують успішні рецепти боротьби з нею. Проте населення нашої області та навіть і Хмельницького району має величезний потяг аби брати участь в корупційних діяннях та використовувати свої родинні зв’язки. Це є елемент нашої культури. Ми були історично так сформовані ще до радянських часів. У цьому плані тут живуть аборигени, які тільки мають стати цивілізованими людьми. У той же час ми живемо в Європі і вимушені дотримуватися їх стандартів. Не має такого бути, що коли змінюється влада, разом з нею змінюються професіонали. Головний лікар чи директор школи не мають залежати від того, хто є мером міста чи президентом країни.

На жаль, на сьогодні посади продаються, а зворотного зв’язку з громадою немає. Після цього посадовцю потрібно не тільки відбити гроші, але ще й собі заробити. Тому влада закриває очі на те, як він буде це робити. Ось такий дизайн цієї нашої системи. Повинен існувати взаємний контроль між гілками влади. Але на сьогодні він перетворився на систему тиску.
А ЩО ГОВОРИТЬ ПРЕЗИДЕНТ ?
Президент України Віктор Федорович Янукович у своєму виступі на Національних Зборах Партії регіонів «Будуємо нову країну» сказав: «Окремо хочу зупинитись на питаннях корупції. В Україні — це не просто проблема. Це хвороба, яка роз’їдає державу, знекровлює бізнес, виснажує суспільство. Із цією хворобою влада буде боротись не просто жорстко, а жорстоко. Злочинець буде невідворотно покараний — це повинні усвідомити всі.»

А ЩО ГОВОРИТЬ ПРЕМЄР
Хочеться вірити заяві прем’єр-міністра Миколі Яновичу Азарову під час засідання Кабінету міністрів, (повідомляє Департамент інформації і масових комунікацій секретаріату Кабміну). «Ми не лише візьмемо на контроль звільнення з роботи осіб, які вчинили корупційні дії, у зв’язку із залученням їх до відповідальності за корупційні правопорушення, але і простежимо, аби такий громадянин більше ніколи не попав на державну службу». За словами прем’єра, такий порядок є загальновизнаною практикою. На думку Азарова, чиновники повинні чітко усвідомлювати, що другого шансу працювати на державній службі тим, хто спійманий на корупції, держава не дасть.

АЛЕ РЕАЛЬНО, ОСЬ ЩО ГОВОРЯТЬ ГОЛОВНІ САНІТАРНІ ДЕРЖАВНІ РВАЧІ ХМЕЛЬНИЧИННИ!
1. Взяв, не забувай поділитись із головним державним санітарними лікарем області. ЧОМУ ? Якщо попадешся, і не поділився, то напише на тебе таку характеристику в суд, що візьмуть за грати і без хабаря !
2. Спирайся, що багато неповнолітніх дітей маєш, в тому числі і за кордоном, особливо можна і позашлюбних, особливо не встановленої національності, до прикладу-циганської, не бійся, ніхто перевіряти не буде.
3. Щиро розкаюйся, кажи що сатана попутав, тільки не вказуй прізвище та посаду цього сатани, та ще й її домашню адресу.
4. Не забувай своєчасно гасити попередні судимості, бо, якщо своєчасно не знімеш в ІЦ інформацію про судимість, тобто не встигнеш-можеш стати рецидивістом, постарайся і з ними поділитись.
5. Підкормлюй групу підтримки свою в СЕС, алканів,прогульників особливо, грай під «тихого рвача»(сумісництво,премії якісь,на свята за червонець гулянки, оплачувані прогули, відгули), бо як сядеш, навіть передачі ніхто не принесе, а ще «такий колектив і на поруки може взяти, не забувай про це».
 
Написать комментарий
Ваша оценка:
Запросить другое изображение
Правила раздела:
Уважаемые посетители постеры и комментаторы! Рубрика «Свобода слова» является площадкой для свободного обмена опытом и мнениями по темам актуальным и полезным для общества.

Поскольку мы предоставляем каждому человеку возможность свободно и анонимно высказаться, убедительно просим вас в обсуждениях воздержаться от публикации заведомо ложной информации, оскорблений, переходов на личности (для этого существуют книги жалоб и предложений) и от нецензурной лексики (для этого есть заборы незавершенных строительств и другие бесплатные площадки).

Предупреждаем, что посты будут удалены, а нарушители, в конечном итоге, могут понести ответственность согласно Законодательству.


Выбрать регион


Чёрный список Лучшие


О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования